Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Gwiazda „Euforii” nowym Supermanem? James Gunn reaguje na plotki

Nowe zapowiedzi już niedługo.

James Gunn - szef DC Studios - skomentował doniesienia odnośnie rzekomego przekazania roli Supermana w ręce Jacoba Elordi - aktora znanego z młodzieżowego serialu „Euforia”.

Pogłoska o zaangażowaniu Jacoba Elordi do roli Supermana pochodzi z niepotwierdzonych informacji, wedle których James Gunn miał zaangażować aktora do współpracy przy nowym projekcie. W sieci zaroiło się od fanartów przedstawiających nowego superbohatera, wielu internautów zaczęło też prosić reżysera o ujawnienie wyników castingu.

Na odpowiedź nie trzeba było długo czekać. Gunn błyskawicznie ostudził przedwczesne nadzieje fanów w krótkim wpisie na Twitterze.

Nikt nie został jeszcze obsadzony w roli Supermana. Casting, jak to prawie zawsze ma miejsce w moim przypadku, nastąpi po lub chwilę przed skończeniem scenariusza, a to się jeszcze nie stało. Niedługo ogłosimy kilka rzeczy, ale obsada Supermana nie będzie jedną z nich”- poinformował w tweecie.

Fani „Euforii” z pewnością poczują się zawiedzeni, wygląda bowiem na to, że na ujawnienie nowego Supermana będziemy musieli jeszcze trochę poczekać. Prawdopodobnie otrzymamy za to informacje odnośnie losów Aquamana, co może sugerować emotikonka, którą reżyser umieścił we wpisie.

Przypomnijmy, że zamieszanie związane z obsadzeniem nowych twarzy w rolach znanych superbohaterów jest konsekwencją przetasowań, na które zdecydowało się szefostwo DC Studios. Do roli Supermana miał z początku powrócić Henry Cavill, jednak producenci James Gunn i Peter Safran postawili ostatecznie na inny kierunek rozwoju uniwersum.

Nie jesteś zalogowany!

Utwórz konto ReedPop, dołącz do naszej społeczności i uzyskaj dostęp do dodatkowych opcji!

Powiązane tematy
O autorze
Awatar Nikodem Idziak

Nikodem Idziak

News Writer

Kolekcjonuje wszystko, co bezużyteczne - od platynowych trofeów, po butelki po winie. Zakochany w RPG-ach, ambiencie i twórczości Boba Rossa.

Komentarze