Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

GTA 3 też odmłodzone. Następna gra przeniesiona na Unreal Engine 5

Kolejna część serii odświeżona przez fanów.

Youtuber z grupy TeaserPlay kontynuuje odświeżanie starszych gier na silniku Unreal Engine 5. Po filmach pokazujących hipotetyczne remaki Vice City i San Andreas, użytkownik przygotował wideo prezentujące GTA 3.

W nagraniu są między innymi fragmenty stylizowane na faktyczną rozgrywkę - autor zadbał również o elementy interfejsu, które nałożył na ekran. Sekwencje przedstawiają spacer po lokalnym parku i jazdę samochodem (za dnia i w nocy).

Materiał prezentuje również odnowione Liberty City, a konkretnie wybrane regiony metropolii. Odświeżono również głównego bohatera, przy czym twórca wideo skorzystał z modelu postaci przygotowanego przez niejakiego Hosseina Dibaę.

Tak powinna wyglądać gra w wersji Definitive Edition!” - pisze autor nagrania, odnosząc się oczywiście do krytykowanych przez fanów remasterów trzech części gangsterskiej serii, czyli GTA 3, Vice City i San Andreas.

O autorze

Awatar Piotr Bicki

Piotr Bicki

News Editor

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Komentarze