Skip to main content

Gry na PS4 i PS5 taniej w RTV Euro AGD

Wiosenna promocja Sony.

Nadeszła wiosna, a wraz z nią przeceny na najlepsze tytuły na PS4 i PS5. Teraz w sklepie RTV Euro AGD taniej kupimy wybrane gry na konsole obecnej i poprzedniej generacji.

Promocja trwa do 01.05 do godz. 23:45.

W ramach serii PlayStation Hits znajdziemy najważniejsze produkcje na konsole Sony. Kolekcja obejmuje gry, które zostały bardzo ciepło przyjęte przez graczy oraz krytyków, a także wygrały dziesiątki branżowych nagród. Jeśli niedawno kupiliśmy konsolę i dopiero budujemy swoją bibliotekę gier, to warto zacząć właśnie od PlayStation Hits.

Gry wykorzystujące system PlayLink to świetna metoda, by rozkręcić każdą imprezę. Nie potrzebujesz zestawu dodatkowych padów - wystarczy, że gracze mają przy sobie smartfona. Wiele produkcji kreatywnie wykorzystuje sterowanie telefonem - tytuły używają sterowania ruchowego, dotykowego, a nawet kamery urządzenia.

W ofercie znajdziemy również gry na konsole PlayStation 5. Produkcje na najnowszy sprzęt Sony onieśmielają poziomem grafiki i szybkością działania. Warto też zwrócić uwagę na wykorzystanie funkcji kontrolera DualSense - haptyczne wibracje i regulowany opór spustów.

Wszystkie gry objęte promocją znajdziesz pod tym linkiem.

Zobacz także