Skip to main content

Głośność kroków i nie tylko. Twórcy Call of Duty: MW2 opisują zmiany po testach

Największa beta w historii serii.

Activision chwali się, że zakończone niedawno testy Call of Duty: Modern Warfare 2 były największymi w historii serii. Tymczasem odpowiedzialne za prace studio Infinity Ward opisuje, jakie zmiany planuje wprowadzić na bazie opinii uczestników zmagań.

Pomimo pewnych modyfikacji już pomiędzy kolejnymi fazami testów, deweloperzy obiecują między innymi dokładniej przyjrzeć się kwestii odgłosów kroków, które - jak się wydaje - nadal są chyba zbyt głośne.

Wspomniano także o widoczności przeciwnika, a zwłaszcza o kłopotach z rozróżnieniem, czy mamy do czynienia z towarzyszem z zespołu. Idąc dalej, Infinity Ward chce też sprawić, by lobby zostawało razem na dłużej i nie było rozłączane po meczu, co byłoby powrotem opcji, której w serii nie ma już od kilku odsłon.

Jeśli mowa o broniach, twórcy są „bardzo zadowoleni z rezultatów balansowania, wprowadzonego przed drugim weekendem bety”. Prace będą oczywiście trwały, by użyteczne były wszystkie elementy arsenału w grze - dodano.

W planach jest także dalsze szlifowanie szczegółów w trybach Ground War oraz Invasion, a także w zmienianiu ramienia, nad którym znajduje się kamera podczas grania w perspektywie trzeciej osoby. Deweloperzy nie mają dużo czasu - pełna wersja Call of Duty: Modern Warfare 2 ukaże się 28 października.

Zobacz także