Skip to main content

Gamingowe akcesoria do komputera taniej w RTV Euro AGD

Myszki, klawiatury, słuchawki i kamerki.

Z okazji trwającej Wiosennej wyprzedaży, sklep RTV Euro AGD obniżył ceny popularnych akcesoriów komputerowych dla graczy. W niższych cenach znajdziemy między innymi klawiatury, myszki, słuchawki i kamerki. Poniżej zamieszczamy omówienie najciekawszych ofert.

Promocja trwa do 22.03 do godz 23:45. Do naliczenia rabatu wymagany jest kod promocyjny, który podajemy obok ceny. Liczba niektórych produktów ograniczona.

Klawiatura i myszka to podstawowe wyposażenie dla każdego gracza. Wysokiej jakości sprzęt da nam zauważalną przewagę nad przeciwnikami, pozwalając na wykonywanie szybszych i bardziej precyzyjnych ruchów od naszych oponentów.

W grach kompetytywnych komunikacja jest niezwykle ważna. Zgrana drużyna poradzi sobie znacznie lepiej niż samotny wilk. Dzięki najwyższej jakości headsetom możesz szybciej usłyszeć nadchodzącego wroga i zawczasu ostrzec towarzyszy.

Jeśli streamujemy naszą rozgrywkę, to istotna jest nie tylko trzymająca w napięciu akcja, ale też stały kontakt z widzami. Dobrej jakości kamerka wideo pozwoli oglądającym widzieć nasze emocje oraz czyni komunikację bardziej naturalną.

Wszystkie akcesoria objęte promocją można znaleźć pod tym linkiem, natomiast całość oferty zobaczymy tutaj.


Czasami w naszych materiałach umieszczamy linki do ofert sklepów internetowych. Jeśli klikniesz i ewentualnie dokonasz zakupu, możemy otrzymać niewielką prowizję od transakcji.

Zobacz także