Skip to main content
Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Fani Persony mogą zacierać ręce. Podobno latem zobaczą nową część i remake „trójki”

Nieoficjalne doniesienia od sprawdzonego leakera.

Najświeższe plotki mogą wywołać uśmiechy na twarzach fanów gier firmy Atlus. Sprawdzony insider donosi, że Persona 6 i remake Persony 3 znajdują się w zaawansowanych stadiach rozwoju, a oficjalnych zapowiedzi możemy wypatrywać już w okolicach wakacji.

Za przecieki odpowiada użytkownik forum ResetEra - Im A Hero Too, który już wcześniej dostarczał trafne informacje o grach z serii Persona oraz został zweryfikowany przez moderatorów forum. Jego zdaniem prace nad obiema wspomnianymi produkcjami posuwają się w dobrym tempie, a Atlus ma ponoć ujawnić projekty w najbliższych miesiącach.

Choć Atlus słynie z wielokrotnego wydawania swoich gier, a kilka części Persony dopiero niedawno trafiło na współczesne maszyny, to należy pamiętać, że ostatnia pełnoprawna część serii zadebiutowała w 2016 roku. Co prawda w międzyczasie ukazała się usprawniona Persona 5 Royal, ale to w gruncie rzeczy ta sama gra, tylko z kilkoma drobnymi zmianami w oprawie i rozgrywce. Najwyższa pora na kolejną odsłonę.

Twórcy niedawno zdradzili, że na ten rok planują sporo niespodzianek i zapowiedzi kilku tytułów. Już wtedy mówiło się o remaku Persony 3, a ostanie doniesienia sprawdzonego insidera pozwalają wierzyć, że to coś więcej, niż tylko pogłoski. Co więcej, zdaniem leakera obie produkcje miały zostać ujawnione już wcześniej, ale firma Atlus miała zmienić plany.

Niewykluczone też, że mimo ostatniego otwarcia się twórców na niemal wszystkie platformy, nowe części Persony mogą być objęte wyłącznością lub czasową wyłącznością na PlayStation - o tym również wspominał Im A Heroo Too, choć zaznaczył, że absolutnie nie ma co do tego absolutnej pewności, a umowy są ściśle chronione.

Nie jesteś zalogowany!

Utwórz konto ReedPop, dołącz do naszej społeczności i uzyskaj dostęp do dodatkowych opcji!

O autorze
Awatar Marek Makuła

Marek Makuła

News & Content Writer

Marek to miłośnik modów, kawy i jezior. Jego serce bije w 32 bitach. Lubi grać bez minimapy i wspierać fanowskie projekty.
Komentarze