Skip to main content

Fallout 4 - Zadanie dodatkowe: Nawarzone piwo

Misja w Dobrym Sąsiedztwie, w której zdobywamy niecodzienną maszynę piwowarską.

W hotelu Rexford znajdującym się w Dobrym Sąsiedztwie (mapa #1) możesz za dnia spotkać Rufusa (przebywa w głównym holu). Porozmawiaj z nim, a dowiesz się, że zależy mu na odnalezieniu pewnej zaginionej, browarniczej maszyny.

Mapę możesz powiększyć lub pobrać na dysk.

Jeśli się potargujesz korzystając ze swojej charyzmy, to możesz w nagrodę otrzymać nawet 400 kapsli. Następnie wysłuchaj Rufusa, który powie, że maszyna znajduje się prawdopodobnie w piwnicy baru o nazwie Szmaragdowa Speluna. Znajdziesz ją na południowym wschodzie (mapa #2) w dzielnicy portowej.

Po wejściu do środka oczyść teren z bandytów, po czym udaj się na korytarz i otwórz drzwi zamknięte na łatwy zamek. W ten sposób trafisz do piwnicy, gdzie rozpraw się ze szczurami. Zejdź na dół i podejdź do maszyny browarniczej (obrazek powyżej). Włam się do terminalu znajdującego się na prawo od niej (złam trudne zabezpieczenia lub znajdź hasło na holotaśmie, którą znajdziesz w narożniku na górnej półce z lewej - dostaniesz się do niej korzystając ze schodów).

Rozpocznij rozmowę z brominatorem i zdecyduj czy odeślesz go do Rufusa czy też zatrzymasz dla siebie. W drugim przypadku możesz odesłać go do którejś ze swoich osad. Jeśli zdecydowałeś się doprowadzić go do hotelu Rexford, to pamiętaj, aby odebrać od zleceniodawcy nagrodę.

Powrót do spisu treści: Fallout 4 - Poradnik, Solucja - opis przejścia i sekrety

Zobacz także