Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

EA Play Live - znamy godzinę rozpoczęcia pokazu. Będzie Battlefield 2042

Szczegółowe plany.

  • EA Play Live odbędzie się 22 lipca
  • Start o godzinie 19:00
  • Imprezę poprowadzi Austin Watson

Electronic Arts potwierdziło termin imprezy EA Play Live, zaplanowanej na czwartek, 22 lipca. Jak poinformowano, prezentacja rozpocznie się o godzinie 19:00 polskiego czasu.

O tej porze wystartuje tak zwany pre-show. Nie wiemy jeszcze, jak długo potrwa, lecz zaraz po zakończeniu przejdziemy do „właściwej” konferencji. Podano również, że prezenterem będzie Austin Watson, znany lepiej jako zapaśnik organizacji WWE o pseudonimie Xavier Woods.

Dotychczas potwierdzono, że na pokazie zobaczymy nowe informacje na temat gier Battlefield 2042, Madden NFL 22 oraz FIFA 22. Z pewnością nie zabraknie także innych nowości.

Nieoficjalnie mówi się między innymi, że studio EA Motive pracuje nad wskrzeszeniem serii horrorów Dead Space - nie w formie kolejnej odsłony, lecz całkiem „nowego spojrzenia” na cykl.

Na podstawie opublikowanego na Twitterze teasera - i zmieniających się na nim tekstur - gracze spekulują, że powinniśmy oczekiwać na przykład Dragon Age 4, nowego Need for Speed oraz Unravel 3.

O autorze
Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie zajmuje się głównie wiadomościami i tłumaczeniami Digital Foundry.

Komentarze