Skip to main content

Dzień telewizora w OleOle

Promocje na telewizory tylko do końca dnia.

W ramach cyklicznej promocji Dzień telewizora sklep OleOle obniża ceny wyświetlaczy popularnych marek. Poniżej zamieszczamy krótkie omówienie katalogu produktów oraz linki do najciekawszych ofert.

Promocja trwa do 09.03.2022 do godz. 23:45. Do naliczenia rabatu wymagany jest kod promocyjny, który podajemy obok ceny. Liczba produktów ograniczona.

W sklepie OleOle znajdziemy szeroki wybór kompaktowych telewizorów w rozmiarze do 50 cali. Od budżetowych 24-calowych ekranów, idealnie nadających się do małego pokoju lub akademika, do domowych centr rozrywki z funkcjami Smart TV oraz tonacją kolorów HDR.

Wszystkie przecenione wyświetlacze w rozmiarze do 60 cali wyposażono w zestaw technologii, który zadowoli każdego kinomana: rozdzielczość 4K, obsługa HDR oraz funkcje smart.

W ofercie znajdziemy również ogromne ekrany w rozmiarze 65 cali i wyżej. Wyposażone w najnowsze technologie wyświetlacze, będą ozdobą i centralnym punktem każdego zestawu kina domowego.

Wszystkie produkty objęte promocją można znaleźć pod tym linkiem.


Czasami w naszych materiałach umieszczamy linki do ofert sklepów internetowych. Jeśli klikniesz i ewentualnie dokonasz zakupu, możemy otrzymać niewielką prowizję od transakcji.

Zobacz także