Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Drugi sezon „Wednesday” na Amazonie czy Netflixie? Są nowe wieści w sprawie

Hitu, którego oglądają miliony.

Niedawno media obiegła informacja, jakoby drugi sezon serialu „Wednesday” miał w przyszłości pojawić na platformie Prime Video od Amazona. Oznaczałoby to, że Netflix straci jeden ze swoich obecnie największych hitów. Tak się jednak prawdopodobnie nie stanie.

Prawa do produkcji o nastolatce z przerażającej rodziny Addamsów należą do amerykańskiej wytwórni Metro-Goldwyn-Mayer, która w zeszłym roku została kupiona przez Amazona za 8,5 miliarda dolarów. Brytyjski dziennik The Independent postanowił nagłośnić sprawę i poddać w wątpliwość, czy w takim razie kolejna odsłona serii pojawi się w bibliotece tytułów dostępnych na Netflix.

Teraz jednak źródła portalu IndieWire poinformowały, że prawomocna umowa między MGM a streamingowym gigantem z czerwonym „N” w logo została zawarta na długo przed ruchami przedsiębiorstwa założonego przez Jeffa Bezosa. Dlatego teoretycznie „Wednesday” nie zmieni swojego domu.

Jenna Ortega podbiła serca widzów jako mroczna i specyficzna nastolatka

Oczywiście nie możemy tez wykluczyć, że pewne zapisy w oficjalnych dokumentach zostaną zaktualizowane. Pamiętajmy jednak, że „Wednesday” była drugą najchętniej oglądaną anglojęzyczną serią w 2022 roku na Netflix, więc platforma tak łatwo nie odpuści. Na razie żadna ze stron nie wydała oświadczenia w tej sprawie.

O autorze
Komentarze