Skip to main content

Disney+ w Polsce - znamy datę premiery i cenę

Są też inne szczegóły.

Polscy fani w końcu się doczekali - Disney ujawnił datę premiery Disney+ w Polsce. Platforma streamingowa wystartuje w naszym kraju 14 czerwca.

Koncern podał także cenę abonamentu. Przewidziano dwa plany taryfowe - miesięczny oraz roczny. Koszt subskrypcji wyniesie:

  • 28,99 zł za miesiąc
  • 289,90 zł za rok

W ramach jednego abonamentu użytkownicy skorzystają z usługi na czterech urządzeniach jednocześnie i otrzymają możliwość utworzenia do siedmiu spersonalizowanych profil (w tym z ustawieniami dla dzieci). Przewidziano też opcję nieograniczonej liczby pobrań produkcji do oglądania offline na maksymalnie dziesięciu sprzętach.

Na Disney+ obejrzymy między innymi Moon Knight

Subskrybenci uzyskają dostęp do różnych filmów i seriali, które podzielono na kategorie. W sekcji Star Wars znajdą się kinowe części „Gwiezdnych Wojen”, a także odcinkowe produkcje pokroju „The Mandalorian” i nadchodzącego „Obi-Wan Kenobi”.

W zakładce z pozycjami Marvela pojawią się „WandaVision”, czy debiutujący 30 marca na platformie „Moon Knight” oraz pełnometrażowe odsłony Kinowego Uniwersum Marvela na czele z najnowszymi tytułami. Do tego animacje wytwórni Disney i Pixar.

Zobacz na YouTube

W usłudze nie zabraknie też sekcji ogólnej z takimi kultowymi serialami, jak „Simpsonowie” i Grey's Anatomy: Chirurdzy”. Ofertę uzupełni katalog National Geographic, w którym jest między innymi dokumentalne „The World According To Jeff Goldblum”.

Zobacz także