Skip to main content

Diablo 4 z błogosławieństwem Matki. Więcej złota i doświadczenia przez weekend

Przed farmieniem najlepiej zebrać drużynę.

W najbliższy weekend Sanktuarium obdarzone zostanie błogosławieństwem Matki, co oznacza, że gracze Diablo 4 znajdą więcej złota i zdobędą więcej punktów doświadczenia. Twórcy gry zapraszają na wydarzenie.

„Na ziemię zstąpiła urzekająca poświata, która rozjaśniła umysły i wzmocniła ducha wszystkich odważnych wojowników. Uczeni odkryli nowe sekrety w starożytnych tomach, a szkatuły pękają w szwach od złota wydobytego z dawno zapomnianych krypt” - czytamy na oficjalnej stronie Blizzarda.

Za tym klimatycznym i nieco enigmatycznym opisem kryje się zaproszenie na weekend z 25% premią do znajdowanego złota i zdobywanego doświadczenia. Od piątku 1 września (19:00) do wtorku 5 września (19:00) wzbogacimy i wyszkolimy się o 1/4 szybciej zarówno w trybie sezonowym, jak i w Sferze Wieczności, czyli podczas rozgrywki standardowymi postaciami niesezonowymi.

O tym, że premia jest aktywna, poinformuje nas nowa ikona, jaką znajdziemy obok licznika posiadanych mikstur. Może to być dobra okazja, by trochę przyspieszyć nasze postępy w pierwszym sezonie Diablo 4, zwłaszcza jeśli uda nam się zebrać pełną drużynę i wykorzystać wiążące się z tym bonusy (przypominamy, że grając ze znajomymi, dostajemy 10% więcej doświadczenia). Może to być też tymczasowe lekarstwo na poczucie dość wolnej progresji, jakie towarzyszy ostatniemu dziełu Blizzarda.

O ile od strony klimatu i fabuły niewielu ma zastrzeżenia do Diablo 4, o tyle tempo progresji oraz kilka innych aspektów rozgrywki jest powodem niezadowolenia sporej rzeszy graczy. Fani ciągle szukają nowych sposobów na to, by się wzbogacić lub przyspieszyć rozwój postaci, jednak wszelkie metody szybko łatane są przez twórców gry. Teraz otrzymujemy oficjalne - choć ograniczone czasowo - ułatwienie, więc może warto wykorzystać okazję do nabicia kilku dodatkowych poziomów.

Zobacz także