Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Diablo 4 beta - nagrody za udział

Co otrzymasz za osiągnięcia podczas trwania beta testów.

Przystąpienie do beta testów Diablo 4 nie jest jedynie sprawdzeniem, co oferuje nowa część gry. Jest to również okazja, by zdobyć specjalne nagrody przygotowane dla graczy biorących udział w wydarzeniu. Zostaną one przypisane do konta, dlatego będziesz mógł z nich skorzystać także po premierze pełnej wersji gry. Poniżej przeczytasz, jakie nagrody są dostępne oraz jak je odblokować.

Poniżej prezentujemy listę nagród za udział w beta testach i wymagań, jakie musicie spełnić, by je odblokować:

  • Tytuł Pierwsza Ofiara: za dotarcie do Kiowosadu jedną postacią, czyli innymi słowy ukończenie prologu (około jednej godziny rozgrywki)
  • Tytuł Wczesny Odkrywca: za awansowanie na 20 poziom jedną postacią
  • Przedmiot ozdobny Wilcze Nosidło Bety: za awansowanie na 20 poziom jedną postacią

Tytuły to krótkie frazy widoczne pod nickiem gracza. Możecie je układać z odblokowanych wyrazów, by określić swoją postać dla innych graczy - tytuły są bowiem widoczne przez każdego, kto widzi twojego bohatera. Aby dostosować tytuł, sprawdź lewy panel w ekwipunku.

By szybko awansować na kolejne poziomy, bierz udział w wydarzeniach w świecie, wykonuj zadania główne oraz odwiedzaj lochy i szukajcie Ołtarzy Lilit. Walka z losowymi potworami pomoże ci zdobyć poziomy tylko w początkowych etapach gry.

Następnie: Diablo 4 - Milczące skrzynie: jak otworzyć?

Spis treści: Diablo 4 - Poradnik, Solucja

Poprzednio: Diablo 4 beta - jakie klasy, którą wybrać

O autorze

Patrick Homa

Autor

Komentarze