Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Destiny 2 Upadek Światła na nowym zwiastunie. Twórcy pokazują neonową metropolię

„Nie uciekniesz przed zagładą”.

W sieci pojawił się nowy zwiastun fabularny dodatku Upadek Światła do Destiny 2. Możemy zobaczyć na nim nową kosmiczną metropolię, skąpana w blasku neonów, a także głównego adwersarza, z którego pewnie wypadnie sporo lootu.

Udaj się do miejsca, jakiego jeszcze nie było w Destiny 2. Napotkaj przerażających dręczycieli i szlachetnych Kroczących Wśród Chmur, walcz z Legionem Cienia i zapobiegnij zniszczeniom w tajemnym, zaawansowanym technologicznie mieście Neomuna” - czytamy na oficjalnej stronie Destiny 2.

Destiny 2: Upadek Światła zadebiutuje 28 stycznia i pozwoli odwiedzić zupełnie nową lokację - sekretne miasto Neomuna zlokalizowane na Neptunie. Dodatek wprowadzi nowy rajd oraz misje i zadania, podczas których zdobędziemy nowe egzotyczne wyposażenie. Poza tym w grze pojawi się także legendarny poziom trudności dla kampanii oraz nowe podklasy.

Z okazji Roku Królika w sklepie Eververse dostępne są egzotyczne przedmioty dla Ducha, statku i pojazdu oraz świąteczna skórka do pistoletu maszynowego Ryzykant. W Eververse do końca stycznia na graczy czeka również czerwona koperta wypełniona darmową ilością jasnego pyłu. Nowy emblemat inspirowany Rokiem Królika dostępny jest dla wszystkich Strażników po wpisaniu następującego kodu emblematu: TNN-DKM-6LG.

Można już składać zamówienia przedpremierowe na Destiny 2: Upadek Światła na PC oraz konsolach PS4, PS5, Xbox One oraz Xbox Series X/S. Edycja standardowa kosztuje 219 zł, a wydanie zawierające przepustkę roczną - 439 zł. Dostępna jest też edycja kolekcjonerska, która w sklepie Bungie kosztuje 249,99 dolarów, czyli około 1085 zł.

Nie jesteś zalogowany!

Utwórz konto ReedPop, dołącz do naszej społeczności i uzyskaj dostęp do dodatkowych opcji!

W tym artykule

Destiny 2: Lightfall

Video Game

Powiązane tematy
O autorze
Awatar Marek Makuła

Marek Makuła

News & Content Writer

Marek to miłośnik modów, kawy i jezior. Jego serce bije w 32 bitach. Lubi grać bez minimapy i wspierać fanowskie projekty.

Komentarze