Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Darmowy weekend z Xbox Live Gold

Okazja do sprawdzenia Star Wars Battlefront 2 i nie tylko.

Od wczoraj wszyscy użytkownicy usługi Xbox Live mogą bezpłatnie sprawdzać opcje oferowane przez abonament Gold. Akcja potrwa do godziny 8:59 we wtorek czasu polskiego.

Najważniejszą funkcją subskrypcji jest oczywiście możliwość zabawy po sieci. Posiadacze konsol Xbox 360 i Xbox One mogą więc za darmo rywalizować z innymi graczami.

Akcja pozwala zainteresowanym między innymi wziąć udział w trwającej właśnie becie strzelanki Star Wars Battlefront 2. Testy zakończą się w poniedziałek, 9 października.

To jednak nie wszystko - śledzący za pośrednictwem serwisu Mixer transmisje z rozgrywki w najnowszą produkcję studia DICE staną przed szansą wygrania nagród. Do zdobycia są kody na cyfrowe wersje filmów z gatunku science-fiction (dzięki, VG247).

Xbox Live Gold jest miesięcznym abonamentem, który poza możliwością zabawy sieciowej, oferuje jeszcze inne atrakcje. Dla subskrybentów przygotowano na przykład dodatkowe obniżki.

Jest też program Games with Gold, w ramach którego co miesiąc udostępniane są gry do pobrania za darmo. W tym miesiącu posiadacze Xbox One mogą między innymi ściągnąć przygodowe Gone Home.

O autorze

Awatar Piotr Bicki

Piotr Bicki

News Editor

Tytan pracy. Wybitny profesjonalista. Piotr Bicki w latach 2016-2022 był dziennikarzem Eurogamera i jednym z najbardziej doświadczonych autorów w redakcji. Zmarł tragicznie 31 lipca 2022 roku.

Komentarze