Skip to main content

Cyberpunk 2077 - zmiana wyglądu postaci

Edycja V, zmiana płci.

Na początku przygody z Cyberpunk 2077 decydujesz o wyglądzie V, przygotowując własną wersję bohatera lub bohaterki. Po rozpoczęciu właściwej gry możesz jednak edytować postać.


Na tej stronie:


Zmiana wyglądu postaci w Cyberpunk 2077

Aby edytować bohatera lub bohaterkę, musisz udać się do dowolnego ripperdoca w mieście. Są oni oznaczeni na mapie ikoną postaci wpisanej w sześciokąt.

Porozmawiaj z ripperdokiem i wybierz opcję Przyszedłem/przyszłam zmienić wygląd. Przeniesiesz się do ekranu edycji postaci, znanego ci z początku gry.

Możliwości edytora są ograniczone, bo nie możesz zmienić płci. Cała reszta jest dostępna, a więc możesz edytować oczy, skórę, fryzurę, brwi, tatuaże czy piercing.


Zmiana wyglądu w starej wersji gry

Aby zmienić wygląd, wejdź w interakcję z lustrem (1) w dowolnym mieszkaniu, a następnie wybierz opcję Zmień wygląd V (2).

Nie możesz zmienić płci, ale cała reszta jest dostępna. Mowa chociażby o fryzurach, oczach i innych cechach twarzy, bliznach, piercingu, zębach czy makijażu.

Warto nadmienić, że opcję zmiany wyglądu postaci wprowadzono dopiero w aktualizacji 1.5. Wcześniej taki zabieg był dostępny tylko na PC, przy użyciu modów.

Więcej porad:

Spis treści: Cyberpunk 2077 - Poradnik, Solucja

Zobacz także