Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Cyberpunk 2077 Widmo Wolności - Ostatni lot

Docieramy na miejsce katastrofy.

Druga misja kampanii głównej w dodatku Phantom Liberty do gry Cyberpunk 2077 rozpocznie się bezpośrednio po ukończeniu poprzedniego zadania. Naszym celem jest przebicie się do prezydenckiego samolotu i uratowanie Rosalind Myers - misja główna Ostatni lot.

Zaczynamy na ulicy dzielnicy Dogtown. Ignorujemy chaos dookoła i zgodnie z poleceniem Songbird jak najszybciej biegniemy do znacznika przed nami. Na razie nie natrafimy na żadnych przeciwników, więc możemy schować broń. Po dłuższym biegu dotrzemy do barykady rozstawionej przez najemników. Hakerka poprosi nas, abyśmy nie wszczynali walki, a zamiast tego wspięli się na rusztowanie po lewej.

Po dojściu do końcu tarasu przeskakujemy przez barierki i po kontenerze wspinamy się do środka budynku. W korytarzu spotkamy tylko jednego strażnika, do tego odwróconego do nas plecami. Możemy go zabić, ogłuszyć albo spróbować po prostu go ominąć. Następnie wykorzystujemy rusztowanie, wspiąć się na dźwig budowlany.

Po dotarciu do kabiny rozmawiamy z Songbird i wchodzimy na drabinę po prawej. Ramię dźwigu zacznie się rozsuwać, a my podążamy prosto, aż zobaczymy dziurę w kładce. Zeskakujemy nią na dół i przebijamy się w stronę zgliszczy. Podczas walki trafimy zarówno na żołnierzy Barghestu (1), jak i roboty strażnicze NUSA (2) - maszyny są naszymi sojusznikami i nie musimy się obawiać ataku z ich strony, przy czym jednocześnie my też nie powinniśmy ich atakować.

Po zabiciu wszystkich najemników podchodzimy do wraku i wchodzimy do środka. Przechodzimy przez cały kadłub, po czym otwieramy drzwi na końcu. Zostaniemy zaatakowani przez Myers - możemy spróbować walczyć z kobietą, ale tak czy inaczej przegramy. Przedstawiamy się prezydentce, a po chwili najemnicy przeprowadzą kolejny atak.

Naszym zadaniem będzie pokonanie kilku fal nadciągających wrogów. Nie musimy obawiać się o Myers, która podczas tej sekwencji nie może zginąć, a dodatkowo będzie nas wspierała ogniem z bezpiecznej pozycji. Należy szczególną uwagę zwracać na mechy bojowe oraz ciężko opancerzonych najemników z karabinami maszynowymi. Po uporaniu się z zagrożeniem misja zakończy się, a na jej miejsce rozpocznie kolejna - Wszyscy ludzie prezydentki.

Następnie: Cyberpunk 2077 Widmo Wolności - Wszyscy ludzie prezydentki

Spis treści: Cyberpunk 2077 - Poradnik, Solucja

Poprzednio: Cyberpunk 2077 Widmo Wolności - Terra Incognita

Nie jesteś zalogowany!

Utwórz konto ReedPop, dołącz do naszej społeczności i uzyskaj dostęp do dodatkowych opcji!

In this article
Follow a topic and we'll email you when we write an article about it.

Cyberpunk 2077

PS4, PS5, Xbox One, Xbox Series X/S, PC

Cyberpunk 2077: Phantom Liberty

PS5, Xbox Series X/S, PC

Related topics
O autorze
Awatar Maciej Żbik

Maciej Żbik

Staff Writer

Maciek interesuje się technologią odkąd zepsuł swój pierwszy komputer. Pasjonuje go elektronika z lat 80. i 90. Miłośnik anime i majsterkowicz.

Komentarze