Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Cyberpunk 2077 - trójwymiarowa wizualizacja Night City stworzona przez fana

Spojrzenie na futurystyczne miasto.

Użytkownik serwisu 3D Warehouse opublikował trójwymiarową wizualizację Night City, czyli miejsca akcji powstającego Cyberpunk 2077.

Przygotowany przez internautę o pseudonimie Derek B. model 3D mapy można swobodnie obracać, co pozwala spojrzeć na metropolię z różnych stron. Jest tez opcja przybliżenia kamery, dzięki czemu można z bliska przyjrzeć się na makiety poszczególnych budynków.

Uwagę zwraca pusty rozmiar o dużych rozmiarach - teren zarezerwowany najprawdopodobniej dla regionu o nazwie The Badlands. To zlokalizowane poza Night City pustkowie z zakopanymi ruinami dawnych budynków.

Oczywiście wizualizacja może nie odzwierciedlać w pełni metropolii, która ostatecznie pojawi się w polskiej produkcji, ponieważ Derek B. bazował wyłącznie na informacjach ujawnionych dotychczas przez deweloperów ze studia CD Projekt Red.

Cyberpunk 2077 ukaże się 17 września na PC, PS4 i Xbox One. Świat gry będzie mniejszy od mapy z Wiedźmina 3, ale o większym zagęszczeniu treści - produkcja zaoferuje więc więcej misji i aktywności dla gracza niż przygody Geralta.

Źródło: 3D Warehouse

Następnie: Kolekcja Uncharted na PS4 za darmo dla wszystkich - od 16 kwietnia

O autorze
Awatar Piotr Bicki

Piotr Bicki

News Editor

Tytan pracy. Wybitny profesjonalista. Piotr Bicki w latach 2016-2022 był dziennikarzem Eurogamera i jednym z najbardziej doświadczonych autorów w redakcji. Zmarł tragicznie 31 lipca 2022 roku.

Komentarze