Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Cyberpunk 2077 ozłocony. Wyciekła pełna mapa Night City

Z pudełkowej wersji gry.
  • Cyberpunk 2077 nie zaliczy kolejnego opóźnienia - gra jest „w złocie”
  • Wyciekł wygląd fizycznej mapy i pocztówek, dodawanych do pudełkowej edycji gry

CD Projekt Red poinformowało, że Cyberpunk 2077 osiągnął złoty status, co oznacza, że produkcja jest już gotowa na premierę 19 listopada i wysłana do tłoczni. W sieci pojawiły się też zdjęcia fizycznej mapy i pocztówek dodawanych do pudełkowej wersji.

„Ozłocenie” nie równa się oczywiście zakończeniu prac nad grą, bo proces eliminowania błędów i usterek będzie trwał zapewne jeszcze po premierze - tym bardziej że studio zarządziło ostatnio przymusowe sześć dni roboczych w tygodniu, przechodząc w tryb tzw. crunchu. Może to oznaczać, że na start otrzymamy dużą aktualizację.

Wspomnianą wcześniej mapę i pocztówki opublikowano na forum ResetEra. Grafika prezentuje wszystkie dystrykty i główne drogi w mieście Night City.

Pocztówki przedstawiają panoramę południowej dzielnicy o nazwie Pacifica, a także widok na ruchliwą ulicę oraz klub.

Cyberpunk 2077 trafi na PC i obecną generację konsol, ale gra zadziała od razu na PS5 i Xbox Series X/S. Twórcy pracują też nad pełnoprawną next-genową wersją gry.

O autorze

Awatar Przemysław Wańtuchowicz

Przemysław Wańtuchowicz

Deputy Editor

Przemek jest z-cą redaktora naczelnego, nadzoruje dział informacyjny oraz wspomaga kierowanie działem poradników. Jako dziecko marzył, by zawodowo rysować, żonglować lub grać na gitarze - dwie pierwsze czynności wychodzą mu całkiem nieźle.

Komentarze