Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Cyberpunk 2077 - Kto nie jest z nami: spięcia w gangu

Walka z punkami.

Kto nie jest z nami to jedno z zadań pobocznych w Cyberpunk 2077, którego możesz podjąć się po ukończeniu misji głównej Wielki sen. By je rozpocząć udaj się do dzielnicy Santo Domingo (1), gdzie znajdziesz Darrella (2), sprzedawcę energetyków. Zbliż się do niego i kup dowolny napój, by zapoczątkować rozmowę i zarazem to zadanie.

W trakcie krótkiej wymiany zdań, Darrell zauważy punków (3) dobierających się do jego motoru. Zbliż się do grupki i przygotuj na walkę. Możesz od razu wyciągnąć broń i rozpocząć ostrzał, nie dając przeciwnikom czasu na przygotowanie się.

Uwaga - jedynym sposobem na uniknięcie walki i ucieczkę napastników jest posiadanie odpowiednio wysokiego poziomu reputacji w dzielnicy Santo Domingo.

Po zabiciu punków czeka cię jeszcze krótka rozmowa z handlarzem, po której zadanie dobiegnie końca. Jeśli udało ci się zabić wrogów zanim oni uśmiercili Darrella, otrzymasz od niego niewielką zniżkę przy zakupie energetyków.

Zobacz także: Cyberpunk 2077 - zadania poboczne: spis alfabetyczny

Spis treści: Cyberpunk 2077 - Poradnik, Solucja

O autorze

Awatar Jakub Bugielski

Jakub Bugielski

Guide Writer

Fan strategii wszelakich - z naciskiem na RTS-y - i produkcji niezależnych, dla których na bok odkłada tytuły AAA. Entuzjasta gotowania, miłośnik elektroniki i majsterkowicz-amator.

Komentarze