Skip to main content

Cyberpunk 2077 - Kontrakt: Sprawy rodzinne

Juliet i cyberpsychoza.

Sprawy rodzinne to jeden z kontraktów, których podjąć możesz się w grze Cyberpunk 2077. W ramach tej aktywności musisz dostać się do domu Juliet Horrigan i znaleźć chip z danymi. Kontrakt ten nie ma żadnych wymagań.

Skieruj się do wschodniej części mapy, a dokładnie do Rancho Coronado (1). Na miejscu znajdziesz stojący przy drodze dom (2). Gdy się zbliżysz, zadzwoni Muamar Reyes i przedstawi szczegóły zadania.

Frontowe drzwi wymagają umiejętności zdolności techniczne, tylne zaś budowy ciała. Możesz także wykorzystać trzecie wejście, a mianowicie od strony dachu. Wskocz na murek (3), a z niego przeskocz na dach. Do środka dostaniesz się przez otwarte okno (4).

Przeszukaj górne piętro i podnieś wszystkie wartościowe przedmioty, a następnie zejdź na parter. Zbliż się do zainstalowanego na ścianie sejfu (5), by wywołać dyskusję między V a Johnnym.

By otworzyć sejf musisz mieć do niego klucz. Ten znajduje się w piwnicy, jednak musisz uważać gdyż błąka się tam Rose Horrigan (6) będąca w stanie cyberpshyozy. Możesz pokonać ją w dowolny sposób. Jeśli masz haka Restart Systemu, wykorzystaj go na nią - padnie na ziemię od pojedynczego ataku.

Gdy się z nią uporasz, zbierz z jej ciała pierwszą drzazgę. Drugą znajdziesz z kolei w ciele Juliet Horrigan (7). Tam też będzie klucz do sejfu. Podnieś go, wróć na parter i otwórz sejf by zdobyć chip.

Opuść teraz mieszkanie Juliet i idź do najbliższej skrytki, gdzie musisz zdeponować przedmiot, który przed momentem zdobyłeś. Po krótkiej chwili odezwie się do ciebie Muamar Reyes i poinformuje o wykonaniu zadania, wpłacając na twoje konto Eurodolary.

Zobacz także: Cyberpunk 2077 - kontrakty: spis alfabetyczny

Spis treści: Cyberpunk 2077 - Poradnik, Solucja

Zobacz także