Skip to main content

Zamów kolekcjonerski ALMANACH i odbierz darmową grę na GOG

Odkryj gatunek gier przygodowych, które oczarowały świat.

Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Cyberpunk 2077 - Kontrakt: pułapka na tygrysy

Wgranie B@da do systemu.

Pułapka na tygrysy to jeden z pierwszych kontraktów w Cyberpunk 2077, których możesz się podjąć. Nie ma tutaj żadnych wymagań do spełnienia, by móc odblokować tę konkretną misję. W trakcie realizacji tego kontraktu wedrzesz się do megabloku 11 i wgrasz do systemu szkodliwe oprogramowanie.

By rozpocząć ten kontrakt udaj się do dzielnicy Waston (1), do olbrzymiego wieżowca oznaczonego symbolem 11 (2). Wejdź do budynku, a następnie do wskazanej przez mini-mapę windy. Z panelu kontrolnego wybierz przycisk -05 Serwerownia.

Gdy tylko wyjdziesz z windy, zajmij się kamerą (3) na wprost. Najłatwiej jest po prostu dezaktywować ją za pomocą haków - możesz też po prostu pozostawać po za jej stożkiem widoczności. Podejdź do szyby na wprost i obróć się delikatnie w lewo - zauważysz drugą kamerę (4), którą też należy się zająć.

Znajdziesz tutaj łącznie 4 przeciwników. Jeśli wyłączysz kamery, bez problemu rozprawisz się z nimi po cichu, bez alarmowania wrogów. Po walce przejdź do pomieszczenia (5) wskazanego przez znacznik na mini-mapie. Zbliż się do komputera (6) i wgraj oprogramowanie B@da do systemu wroga.

Odejdź od komputera, pozbieraj znajdujące się tutaj przedmioty i wykorzystaj windę, by wyjść z tego pomieszczenia. Gdy tylko wyjedziesz windą na górę, zadzwoni do ciebie Regina Jones i zamknie kontrakt.

Zobacz także: Cyberpunk 2077 - kontrakty: spis alfabetyczny

Spis treści: Cyberpunk 2077 - Poradnik, Solucja

Read this next