Skip to main content

Cyberpunk 2077 - Kontrakt: ostatnie logowanie

Odzyskanie laptopa Aloisa.

Ostatnie logowanie to jeden z początkowych kontraktów w Cyberpunk 2077, których możesz podjąć się jak tylko awansujesz postać na 2 poziom reputacji. Warto jednak wstrzymać się z wykonywaniem go do momentu odblokowania zadania pobocznego Sprawa Sandry D. ponieważ oba rozgrywają się w tym samym budynku.

By rozpocząć ten kontrakt, udaj się do dzielnicy Kabuki (1), a dokładniej w pobliże budynku (2) w bocznej uliczce. Zadzwoni do ciebie Regina Jones, przez co odblokuje się to zadanie poboczne.

Twoim celem jest zdobyć laptop Aloisa. Wpierw jednak musisz wejść do budynku. W przypadku tego kontraktu najprościej jest wejść przez drzwi (3) po lewej stronie budynku. Możesz też wyważyć znajdujące się z prawej drzwi (wymagany odpowiedni poziom siły) lub dostać się po kładce nad uliczką do okna na piętrze.

Wewnątrz czeka kilku wrogów do wyeliminowania. Postaraj się wybić ich po cichu, zakradając się do kolejnych i odwracając ich uwagę przy pomocy haków - znacznie ułatwi to wykonanie tego zlecenia. Po walce udaj się na drugi koniec budynku, gdzie znajdziesz schody (4). Zbiegnij nimi na dół, by dotrzeć na niższy poziom.

Tutaj czeka kolejna niewielka grupa wrogów, z którą łatwo poradzić sobie z ukrycia. Gdy się ich pozbędziesz, zbliż się do części przypominającej laboratorium i zbierz laptopa Aloise (5) z biurka.

Teraz pozostało ci już tylko opuścić budynek i udać się do najbliższej skrytki (wskazanej na mini-mapie), by zdeponować laptopa. Gdy to zrobisz, ponownie zadzwoni Regina Jones i zakończy kontrakt, przelewając ci nagrodę na konto.

W trakcie eksploracji piwnicy warto włamać się do komputera i poszukać plik związany z Charlesem. Jest to mieszkający w pobliżu ripperdoc - jeśli go odwiedzisz i przekonasz, że wiesz skąd bierze części, to otrzymasz u niego zniżkę.

Zobacz także: Cyberpunk 2077 - zadania poboczne: spis alfabetyczny

Spis treści: Cyberpunk 2077 - Poradnik, Solucja

Zobacz także