Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Cyberpunk 2077 - Kontrakt: króliki doświadczalne

Eliminacja korposki Joanne Koch.

Kontrakt Króliki doświadczalne w grze Cyberpunk 2077 rozgrywa się w Śródmieściu. Aktywność ta należy do grupy neutralizacja, w związku z czym twoim celem w jej trakcje będzie odnalezienie i wyeliminowanie Joanne Koch - zabijając ją bądź porywając.

By rozpocząć tę aktywność, udaj się do dzielnicy Śródmieście (1), gdzie znajdziesz hotel Biotechniki (2). W przypadku tego kontraktu, podejście siłowe nie jest wskazane - główne wejście hotelu jest pilnie strzeżone przez żołnierzy i wieżyczki obronne.

Możesz jednak wykorzystać alternatywną ścieżkę, która nie będzie też wymagać żadnych zdolności specjalnych. Wejdź do głównego pomieszczenia hotelu i udaj się w prawo, by dojść do końca baru (3). Znajdziesz tam drzwi na zaplecze. Przejdź przez nie, a następnie do kolejnego pomieszczenia.

Dojdziesz do pokoju ochrony. Będzie tutaj kamera (4) i żołnierz (5) do unieszkodliwienia. Zhakuj kamerę, a następnie zajmij się przeciwnikiem. Po wszystkim wejdź w interakcję z komputerem (6) i wyłącz zainstalowane w budynku kamery i wieżyczki.

Wyjdź teraz przez drugie drzwi i skieruj się do windy (7). Zignoruj wroga, który cię widzi - jeśli szybko schowasz się w środku to unikniesz wykrycia. Po wejściu do windy skorzystaj z panelu kontrolnego, by dotrzeć na 19 piętro.

Wychyl się z windy i zajmij się kamerą (8) - najlepiej do tego celu wykorzystać haki. Musisz teraz przejść przez korytarz i dostać się do apartamentu Koch. Możesz przekraść się obok strażników bądź wybić ich jednego po drugim. Na końcu korytarza trafisz na drzwi (9) prowadzące do apartamentu kobiety, jednak potrzebujesz aż 19 poziom zdolności technicznych, by je otworzyć.

Obok drzwi, za banerem (10), ukryta jest także kolejna kamera. Jeśli twoja postać nie posiada zdolności technicznych na takim poziomie, przejdź przez drzwi zlokalizowane na lewo, pod kamerą, a następnie wejdź po schodach na górę, by wyjść na dach.

Od drzwi odbij w lewo i wejdź po schodkach na podwyższenie, uważając na pobliskiego żołnierza (11). Podejdź kawałek do przodu i wykorzystaj okno dachowe (12), by dostać się do apartamentu Koch.

Joanne Koch (13) znajdziesz siedzącą na sofie. Nie musisz obawiać się wykrycia, gdyż jest ona pochłonięta braindansem. Możesz ją obudzić, inicjując rozmowę. Spyta się ona, czy może wykonać kopię zapasową swoich danych, jednak zakończy się to wezwaniem przez nią ochrony. Zignoruj więc tę ścieżkę i się jej pozbądź. Po zabiciu jej musisz po prostu ulotnić się z apartamentu.

Jeśli jednak zechcesz pozostawić ją przy życiu - łapiąc ją i obezwładniając - konieczna będzie wycieczka na dach i neutralizacja wszystkich znajdujących się tam wrogów. Uważaj jednak - jeśli wrogowie cię wykryją, będziesz musiał także zejść na parter hotelu i załatwić tamtejszych przeciwników. Po wszystkim musisz zanieść kobietę do AV-ki, którą podstawi dla ciebie zlecający Fixer, a następnie ulotnić się z mieszkania.

Zobacz także: Cyberpunk 2077 - kontrakty: spis alfabetyczny

Spis treści: Cyberpunk 2077 - Poradnik, Solucja

Tematy w tym artykule

Obserwuj, by otrzymywać szybkie powiadomienia na e-mail, gdy pojawią się nowe materiały na wybrane tematy.  Zarządzaj powiadomieniami.

O autorze
Awatar Jakub Bugielski

Jakub Bugielski

Guide Writer

Komentarze