Skip to main content

Cyberpunk 2077 - Kontrakt: gorący materiał

Ted Fox i pluskwa w furgonetce.

Gorący materiał to kontrakt w Cyberpunk 2077, którego podejmiesz się w Santo Domingo. Nie ma on żadnych specjalnych wymagań - prócz osiągnięcia 2 rangi. W trakcie tego zlecenia musisz zakraść się na teren fabryki i podłożyć pluskwę do jednej z tutejszych ciężarówek.

Idź do dzielnicy Santo Domingo (1), gdzie zadzwoni do ciebie Muamar Reyes i zleci ci ten kontrakt. Zbliż się do Teda Foxa (2) i wsiądź do jego samochodu, by poznać szczegóły zlecenia. Od niego otrzymasz także pluskwę, którą musisz tutaj podłożyć.

Najprostszy sposób, by niepostrzeżenie dostać się na teren bazy wroga, wymaga wdrapania się na po pudłach (3), z których następnie wskoczysz na metalową konstrukcję baneru (4). Stąd zeskoczysz (5) na drugą stronę ogrodzenia.

Z tego miejsca warto zająć się dwoma kamerami - jedna (6) znajduje się na wprost, w sąsiednim budynku, druga (7) na prawo od miejsca, w którym wylądowałeś po zeskoczeniu z konstrukcji. Jeśli nie masz możliwości hakowania, postaraj się przekraść obok nich gdy będą patrzeć w inne miejsca.

Przekradnij się wzdłuż ogrodzenia (8) po lewej stronie, uważając na znajdującego się obok strażnika - wystarczy poczekać, aż się odwróci. Dojdź do końca ścieżki i otwórz roletę (9) by wejść do budynku.

Załatw pierwszego strażnika (10), a następnie przejdź do drugiej części budynku, do garażu. Tutaj czeka kolejny wróg (11), którego też możesz unieszkodliwić - a jego zwłoki wrzucić do pobliskiego pojemnika.

Zbliż się teraz do ciężarówki (12) i wejdź z nią w interakcję, by podłożyć pluskwę. Oczyść garaż z cennych przedmiotów, a następnie wyjdź z budynku tą samą trasą, którą tutaj dotarłeś. Wskocz na niebieskie pudło (13), a z niego na rusztowanie (14), a następnie przeskocz przez ogrodzenie.

Gdy tylko wylądujesz za siatką zadzwoni do ciebie Muamar Reyes i poinformuje o zakończeniu zadania. Jeśli udało ci się wykonać je bez wykrycia, w pobliskiej skrytce znajdziesz dodatkową nagrodę - podążaj za trasą na mini-mapie, by do niej dotrzeć.

Zobacz także: Cyberpunk 2077 - kontrakty: spis alfabetyczny

Spis treści: Cyberpunk 2077 - Poradnik, Solucja

Zobacz także