Skip to main content

Cyberpunk 2077 - Betonowa pułapka: Tiny Mike, ucieczka z osiedla

Dodatkowe zlecenie dla Reginy z aktualizacji 1.6.

Od premiery łatki 1.6 znajdziemy w Cyberpunk 2077 dodatkowy kontrakt, zatytułowany Betonowa pułapka. W tym zleceniu od Reginy pomożemy jej najemnikowi uwolnić się spod obławy Militechu.

  • WAŻNE: aby rozpocząć to zadanie, musisz ukończyć wszystkie inne kontrakty dla Reginy.

Udaj się na osiedle w Kabuki, a zobaczysz teren odgrodzony przez strażników. Musisz się dostać na teren zamkniętego osiedla. Najlepiej zrobić to za pomocą wszczepów ładowanego skoku - wówczas od razu dostaniesz się niepostrzeżenie na balkony powyżej. Możesz też zeskoczyć na dachy budynku z niedalekiej autostrady.

  • WAŻNE: Jeśli spróbujesz wejść na zagrodzony teren siłą, to czeka cię walka ze sporą liczbą żołnierzy. Zalecane jest skradanie się.

Teraz udaj się do wskazanego budynku i wejdź do mieszkania. Wejdź do łazienki, a Mike poprosi cię o przyniesienie inhalatora z torby na biurku. Wróć do mężczyzny i daj mu leki. Porozmawiaj z Mike’m i spróbuj wymknąć się z budynku. Podążaj za najemnikiem na zewnątrz.

W pewnym momencie mężczyzna powie ci o bezpiecznym przejściu przez chińską restaurację.

Wyjdź na zewnątrz i odwróć uwagę żołnierzy lub ich ogłusz. Podejdź do drzwi i poczekaj aż Mike wpisze kod. Wyjdź na zewnątrz, na ulicę i szybko wymknij się poza teren kordonu.

Teraz skręć w prawo, wsiądź razem z Mike’m do auta i porozmawiajcie. Gdy już wypytasz go o wszystko to wysiądź, a misja zakończy się. W nagrodę dostaniesz 12000 eurodolarów.

Zobacz także pozostałe misje z aktualizacji 1.6 oraz jak zdobyć wszczep Davida z serialu Edgerunners i przedmioty bohaterów anime.

Spis treści: Cyberpunk 2077 - Poradnik, Solucja

Zobacz także