Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Clockwork City pojawi się wkrótce w Elder Scrolls Online

Kolejny pakiet DLC.

Bethesda ogłosiła, że rozszerzenie Clockwork City zadebiutuje w Elder Scrolls Online jeszcze w tym miesiącu, jako darmowy lub płatny dodatek DLC do sieciowej produkcji.

Data premiery dla wersji PC (Windows i Mac) to 23 października. Posiadacze PS4 i Xbox One muszą poczekać do 7 listopada.

Smocza kula?

Gracze opłacający abonament ESO Plus otrzymają Clockwork City za darmo. Pozostali użytkownicy muszą wydać 2 tysiące koron w wirtualnym sklepiku z dodatkami.

Jest też pakiet za 4 tysiące koron, zawierający dodatkowo zwierzaka-towarzysza Clockwork Skeevaton, wierzchowca Kagouti Fabricant oraz pięć zwojów na przyśpieszenie zdobywania doświadczenia.

Już teraz w grze znaleźć można specjalny prolog, kładący podwaliny pod akcję opisywanego rozszerzenia.

„Wyróżniający się kapłani, uczeni i planarni archeolodzy giną, zabijani przez własne cienie” - czytamy w opisie fabuły dodatku. „Twoim zadaniem jest zbadanie przyczyn tych śmiertelnych ataków”.

Aby przystąpić do działania, należy odwiedzić Gildię Magów i podnieść leżącą na stole notatkę od tajemniczego Zakonu Oka. Lektura wiadomości rozpocznie zadanie - i nową przygodę.

To oczywiście tylko prolog, którego ukończenie przełoży się na specjalną nagrodę. Dalsze wydarzenia poznamy już po premierze - czy ewentualnym zakupie - DLC. Do zabawy wymagany jest pakiet Morrowind.

O autorze

Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Komentarze