Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

CJ z GTA: San Andreas może pojawić się w Fortnite

Sugeruje ankieta dla graczy.

  • Twórcy Fortnite sprawdzają rozpoznawalność różnych postaci i marek
  • Niewykluczone, że pojawią się w grze

Rozesłana do fanów ankieta sugeruje, że studio Epic Games rozważa dodanie do Fortnite postaci CJ-a z GTA: San Andreas.

Twórcy cieszącej się dużą popularnością sieciowej strzelanki poprosili graczy o wskazanie powiązanych z innymi markami bohaterów, których kiedykolwiek gracze „widzieli” lub o których „słyszeli”.

Na długiej liście znalazł się właśnie z CJ, w którego gracze wcielają się w GTA: San Andreas. Są też inne postacie, w tym wysoka wampirzyca Dimitrescu, Ethan Winters i Jill Valentine z serii Resident Evil. Do tego między innymi Scorpion z Mortal Kombat, Bowser z Mario Bros i Vegeta z Dragon Ball Z.

Oczywiście wzmianka o wymienionych bohaterach nie oznacza, że faktycznie trafią do Fortnite. Epic Games jednak sprawdza zainteresowanie i rozpoznawalność poszczególnych postaci - na podstawie uzyskanych wyników, deweloperzy najpewniej podejmą odpowiednie działania.

Nadmienić należy, że to nie pierwsza tego typu ankieta. Ubiegłoroczna wspominała na przykład o Larze Croft z Tomb Raider i Master Chiefie z Halo - oboje w minionych miesiącach zawitali do strzelanki.

To nie wszystko, ponieważ w kwestionariuszu poruszono kwestię różnorodnych marek modowych, muzycznych artystów, a także streamerów, YouTuberów i innych influencerów. Niewykluczone, że niektórzy w jakiejś formie pojawią się w grze - jak choćby Ninja.

O autorze
Awatar Piotr Bicki

Piotr Bicki

News Editor

Tytan pracy. Wybitny profesjonalista. Piotr Bicki w latach 2016-2022 był dziennikarzem Eurogamera i jednym z najbardziej doświadczonych autorów w redakcji. Zmarł tragicznie 31 lipca 2022 roku.

Komentarze