Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

CD Projekt i Netflix szykują WitcherCon - święto dla fanów Wiedźmina

Wydarzenie odbędzie się w lipcu.

  • 9 lipca odbędzie się WitcherCon - wydarzenie organizowane przez CD Projekt i Netflix
  • W planach nowości związane z grami i serialem

CD Projekt i Netflix zapowiedziały WitcherCon - wspólną prezentację poświęconą serii gier Wiedźmin i serialowi o przygodach Geralta z Rivii.

Wydarzenie odbędzie się 9 lipca. Impreza będzie transmitowana na żywo za pośrednictwem serwisów YouTube i Twitch, przy czym przewidziano dwie relacje - pierwszą zaplanowano na godzinę 19:00, a drugą na 3:00 w nocy.

Organizatorzy twierdzą, że WitcherCon to „globalne święto wszystkiego, co wiedźmińskie”. W planach informacje dotyczące tworzenia gier, gadżetów, serialu i anime, a także panele dyskusyjne z twórcami z CD Projektu i Netflixa.

Na razie nie ujawniono szczegółowego harmonogramu, ale obiecano „mnóstwo atrakcji”. Niewykluczone, że zobaczymy pełnoprawny zwiastun drugiego sezonu serialu, a także poznamy szczegóły o Wiedźminie 3 w wersji na PS5 i Xbox Series X/S.

Na stronie internetowej wydarzenia podkreślono jednak, że „podczas WitcherConu nie zostanie zapowiedziana żadna nowa gra” z wiedźmińskiej serii CD Projektu.

Akcję ogłoszono po niecodziennej wymianie wpisów na Twitterze - przedstawiciele polskiej firmy i słynnej platformy streamingowej umawiali się na wspólne spotkanie, które miało odbyć się właśnie 9 lipca.

O autorze
Awatar Piotr Bicki

Piotr Bicki

News Editor

Tytan pracy. Wybitny profesjonalista. Piotr Bicki w latach 2016-2022 był dziennikarzem Eurogamera i jednym z najbardziej doświadczonych autorów w redakcji. Zmarł tragicznie 31 lipca 2022 roku.

Komentarze