Skip to main content

Call of Duty: Black Ops 6 trafi do Game Passa. Xbox zaliczył falstart z zapowiedzią

Aktualizacja: Już oficjalnie.

Aktualizacja: Zgodnie z oczekiwaniami, Xbox oficjalnie potwierdził, że Call of Duty: Black Ops 6 trafi do abonamentu Game Pass już w dniu premiery.

Nie podano żadnych innych detali, przypominając jedynie o pokazie, zaplanowanym na 9 czerwca. Podczas imprezy zobaczymy między innymi pierwszej ujęcia z rozgrywki - obiecano. Na razie przygotowano za to kolejny teaser o prawdzie, która kłamie:

Zobacz na YouTube

Oryginalna wiadomość: Wygląda na to, że Xbox pospieszył się z ujawnieniem planu wydania nowej odsłony Call of Duty w Game Passie. Abonenci usługi otrzymują komunikaty zapowiadające premierę gry pod koniec tego roku.

Call of Duty: Black Ops 6 trafi do Game Passa pod koniec tego roku!” - czytamy w wiadomości, którą otrzymało dziś wielu użytkowników platformy Xboksa. Po kliknięciu w powiadomienie przeglądarka przeniesie nas do nieistniejącej jeszcze strony, na której ukaże się oficjalny komunikat.

Wygląda na to, że ogłoszenie Call of Duty: Black Ops 6 w Game Pass zostanie oficjalnie opublikowane o 10:00 ET [16:00 czasu polskiego - dop.] na blogu Xbox Wire” - przekazał na platformie X dziennikarz Tom Warren.

Zapowiedź dodania Call of Duty do katalogu Game Passa wydawała się kwestią czasu już od wielu tygodni. Pierwszą dużą wskazówką w kierunku takiego scenariusza była wypowiedź Sary Bond - szefowej marki Xbox - która zapewniała na początku maja, że wszystkie duże produkcje Microsoftu - także te wydane przez Activision Blizzard - trafią na premierę do Game Passa.

Zaledwie tydzień później redakcja Wall Street Journal opublikowała artykuł mówiący o tym, że Microsoft szykuje się do dużego wstrząsu związanego z przyszłością Call of Duty. Najwyraźniej początkiem tego trzęsienia będzie właśnie premiera Black Ops 6.

O nowej odsłonie strzelanki wiemy już całkiem sporo. Activision regularnie dzieli się kolejnymi enigmatycznymi materiałami, a wczorajszy zwiastun dosyć wyraźnie zasugerował, że gra przeniesie nas do Zatoki Perskiej.

Zobacz także