Skip to main content

Builder Simulator - zadania: jak przeglądać ekran podpowiedzi

Jak sprawdzić, które etapy budowy pozostały do skończenia.

W trakcie wszystkich kontraktów w Builder Simulator będziesz miał do wykonania konkretne cele - wzniesienie ścian działowych, wybudowanie dodatkowego piętra czy pomalowanie ścian. Jak jednak sprawdzić cele już po rozpoczęciu misji, by wiedzieć, co zostało do zrobienia?

Lista celów w przypadku sporej części kontraktów jest długa - ciężko jest więc zapamiętać ją z ekranu wyboru misji. Z pomocą przychodzi tutaj jednak możliwość rozwinięcia listy zadań - widocznej przy lewej krawędzi ekranu (1) - za pomocą klawisza Q (X w przypadku gry na kontrolerze).

Po wciśnięciu przycisku pokaże się lista rzeczy, które musisz wykonać w ramach kontraktu. Jeśli konstrukcja wymaga zarówno prac budowlanych, jak i wykończeniowych, lista ta zmieni się na inną w momencie, gdy ukończysz ostatni etap budowlanki.

Z listą celów związany jest jednak jeden problem - nie zostają wykreślone w momencie, w którym je wykonasz. Jeśli, dla przykładu, masz wprawić drzwi i okna, a wykonasz ten pierwszy cel, nie zostanie to w żaden sposób oznaczone na liście. Musisz więc samodzielnie kontrolować cele do wykonania.

Następnie: Builder Simulator - ściana działowa: jak wybudować

Spis treści: Builder Simulator - poradnik i najlepsze porady

Poprzednio: Builder Simulator - sklep: jak kupować i sprzedawać przedmioty

Zobacz także