Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Znamy szczegóły pierwszego sezonu Modern Warfare 3. Nowe mapy, tryby i więcej

Nadchodzi też Urzikstan.

Twórcy Call of Duty: Modern Warfare 3 opublikowali opis pierwszego sezonu rozgrywek, który ma wystartować jeszcze w tym roku. Na liście nowości znajdziemy m.in. nowe mapy i tryby gry.

W ogłoszeniu zabrakło konkretnej daty premieru, ale mowa najpewniej o pierwszej połowie grudnia. Coś dla siebie znajdą także fani Warzone, tryb battle royale wzbogaci się bowiem o mapę Urzikstan i elementy dodane w MW3, takie jak „slide cancel” - możliwość wcześniejszego zakończenia wślizgu - czy nową mechanikę strzelania Tac-Stance.

Przechodząc do samego Modern Warfare 3 - do gry trafią trzy nowe mapy, na których gracze zmierzą się w sześciosobowych zespołach. „Greece” i „Rio” przeniosą akcję do nieco przyjemniejszych i bardziej słonecznych klimatów. Nieco mniej sympatycznia wypada lokacja „Meat”, rozgrywająca się na terenie rzeźni.

Powraca także tryb Gunfight, w którym gracze zawalczą w składzie 2vs2 na strzelnicy. W trybie Zombie pojawią się natomiast tajemnicze szczeliny, w których Operatorzy zmierzą się z „szalonymi i chaotycznymi wyzwaniami”. Nie zabraknie też nowych broni, a nawet opcji przemiany zombie w sojusznika.

To tylko fragment obszernej zawartości pierwszego sezonu” - czytamy na końcu zapowiedzi. „Modern Warfare 3 otrzyma wkrótce masę zawartości dla fanów wszystkich trybów sieciowych. Każdy znajdzie tu coś dla siebie - od zupełnie nowych map trybu wieloosobowego, przez akcję z zombiakami w roli głównej, aż po nowości w Call of Duty: Warzone” - napisano dalej. Więcej szczegółów otrzymamy „wkrótce”.

W Call of Duty: Modern Warfare 3 zagramy od zeszłego tygodnia na PC oraz konsolach PlayStation i Xbox obu generacji. Więcej o grze możecie dowiedzieć się z recenzji przygotowanej przez Maćka.

Nie jesteś zalogowany!

Utwórz konto ReedPop, dołącz do naszej społeczności i uzyskaj dostęp do dodatkowych opcji!

In this article
Follow a topic and we'll email you when we write an article about it.

Call of Duty: Modern Warfare 3 (2023)

PS4, PS5, Xbox One, Xbox Series X/S, PC

Call of Duty: Warzone 2.0

PS4, PS5, Xbox One, Xbox Series X/S, PC

Related topics
O autorze
Awatar Nikodem Idziak

Nikodem Idziak

News Writer

Kolekcjonuje wszystko, co bezużyteczne - od platynowych trofeów, po butelki po winie. Zakochany w RPG-ach, ambiencie i twórczości Boba Rossa.

Komentarze