Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Z wirtualnego boiska na prawdziwe. Mistrz Football Manager wygra pracę w klubie piłkarskim

Nietypowa nagroda.

Na początku miesiąca Football Manager 2024 dodano do biblioteki Game Pass, a teraz Xbox wraz z wydawcą i twórcami gry postanowił ruszyć z nietypową akcją promocyjną. Zadanie nie jest jednak proste, ponieważ najpierw trzeba zdobyć tytuł mistrza ligi krajowej.

Pewnie kojarzycie porzekadło o rybie i wędce...? Organizatorzy akcji mogli pokusić się o jednorazową nagrodę - jakieś gadżety związane z Football Manager 2024 czy nawet unikalny sprzęt, ale zamiast tego postanowili postawić na nieco inne rozwiązanie. Nagrodą w zabawie jest możliwość podjęcia pracy w londyńskim klubie Bromley FC, który walczy o sukcesy w angielskiej piątej lidze (National League).

Z okazji premiery Football Manager 2024 damy jednemu utalentowanemu graczowi szansę na spełnienie swoich piłkarskich marzeń w rzeczywistości i stania się etatowym taktykiem klubu Bromley FC. Taktyk nie będzie potrzebował znakomitego CV ani dyplomu z analityki; zamiast tego będzie oceniany na podstawie umiejętności i wyników w Football Manager 2024, w który możesz zagrać teraz dzięki Xbox Game Pass Ultimate” - czytamy na oficjalnej stronie Xbox.

Tak naprawdę oferta dotyczy stanowiska „asystenta taktyka wydajności”, na którym zarobimy nieco ponad 13 funtów za godzinę (około 65 zł za godzinę). Niestety, praca wymaga obecności na miejscu, więc konieczna może być przeprowadzka do Londynu. Z drugiej strony na Wyspach nie brak naszych rodaków, więc może któryś spróbuje swoich sił i rozpocznie karierę w profesjonalnym klubie?

Aby mieć szansę na wygraną, do 4 grudnia należy zdobyć tytuł mistrza ligi krajowej (i powiązane z tym osiągnięcie) w grze Football Manager 2024, a następnie wypełnić krótki formularz dostępny na stronie Xbox. Do zgłoszenia należy dołączyć też 1-minutowy film zamieszczony na YouTube lub Vimeo, w którym trzeba wyjaśnić, dlaczego to akurat my zasługujemy na tę pracę, a przedstawiciele Bromley FC przeprowadzą na dalszym etapie rozmowy kwalifikacyjne.

Zwycięzca nie tylko dostanie pracę w Bromley FC, ale wystąpi też w trzyczęściowym filmie dokumentalnym, który wydany zostanie w przyszłym roku. Zanim jednak będziemy planować przeprowadzkę do Londynu, musimy zabrać się do gry i czym prędzej powalczyć o tytuł mistrza ligi krajowej, co tylko wydaje się prostym zadaniem. Trzymamy kciuki.

Nie jesteś zalogowany!

Utwórz konto ReedPop, dołącz do naszej społeczności i uzyskaj dostęp do dodatkowych opcji!

In this article
Follow a topic and we'll email you when we write an article about it.

Football Manager 2024

Video Game

Related topics
O autorze
Awatar Marek Makuła

Marek Makuła

News & Content Writer

Marek to miłośnik modów, kawy i jezior. Jego serce bije w 32 bitach. Lubi grać bez minimapy i wspierać fanowskie projekty.

Komentarze