Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Wyścigowe DiRT Showdown dostępne za darmo na PC

Do jutra.

Gra wyścigowa DiRT Showdown od studia Codemasters jest obecnie dostępna za darmo w wersji PC (Windows, Mac, Linux).

Klucze na Steam rozdaje sklep Humble Bundle, starając się w ten sposób zareklamować szereg innych przecen. Oferta obowiązuje do jutra, do godziny 19:00. Raz dodana produkcja pozostanie w naszej bibliotece na zawsze.

Spin-off z 2012 roku

Warto przypomnieć, że zaledwie trzy miesiące temu w tym samym serwisie Codemasters rozdawało inną odsłonę tej samej serii - DiRT 3.

DiRT Showdown to spin-off rajdowego cyklu, wydany w 2012 roku. Bierzemy udział nie tylko w klasycznych wyścigach, ale także w wielu nietypowych konkurencjach, polegających często na niszczeniu przeciwników.

Jest też Hoonigan, czyli zabawa przypominająca Gymkhanę z DiRT 3. Tutaj celem jest wykonywanie tricków za kierownicą samochodów, przemieszczając się po specjalnie przygotowanych arenach.

Bierzemy udział w kolejnych imprezach z mieszanymi atrakcjami, zdobywając gotówkę. Pieniądze wydajemy na nowe pojazdy i ulepszanie tych już posiadanych.

W odróżnieniu od „głównych” odsłon serii, większość modeli w DiRT Showdown to fikcyjne auta, co zapewne pozwoliło Codemasters zaoszczędzić na licencjach w tym mniejszym tytule.

O autorze

Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Komentarze