Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Wyścigi z transformacją trafią do GTA Online już 17 października

Jest też nowy trailer.

Rockstar Games podało termin wydania wyścigów z transformacją - nowego trybu rozgrywki zmierzającego do Grand Theft Auto Online. Bezpłatna aktualizacja z wariantem pojawi się 17 października.

Zmagania przypominają nieco założenia The Crew 2. Podczas rozgrywki gracze otrzymają więc możliwość przełączania się między różnymi typami środków transportu.

Wyścigi z transformacją pozwolą przełaczać się między różnymi maszynami

Uczestnicy zabawy skorzystają z szeregu maszyn lądowych, powietrznych oraz wodnych. Zrobią użytek nie tylko z superaut, terenówek, łodzi czy samolotów, ale również spadochronów.

Opublikowany zwiastun zdradza, że po dotarciu do określonego punktu trasy, gracze automatycznie dostaną w swoje ręce inny rodzaj sprzętu. Wyścigi rozegrają się na torach składających się między innymi z umieszczonych w powietrzu korytarzy.

Natomiast jesienią GTA Online wzbogaci się o dwa kolejne tryby adwersarza - Naznaczony i Pojedynek w chmurach. W pierwszym wybrana osoba jest skazana na śmierć i musi przekazać swój wyrok komuś innemu. Drugi - zgodnie z nazwą - polega na starciu w przestworzach.

Twórcy wprowadzą też trzy dodatkowe maszyny - śmigłowiec bojowy Hunter, superauto Coil Cyclone oraz wóz Vigilante. Ostatni łudząco przypomina Batmobil, czyli samochód Batmana.

Pod koniec roku autorzy udostępnią także zestaw rekwizytów do kreatora wyścigów, w tym strój budzący skojarzenia z kostiumem Aidena Pierce'a z pierwszej części Watch Dogs. Do tego następna porcja pojazdów bojowych i nieruchomości od Maze Bank Foreclosures oraz poszerzona oferta Legendary Motorsport.

O autorze

Awatar Piotr Bicki

Piotr Bicki

News Editor

Tytan pracy. Wybitny profesjonalista. Piotr Bicki w latach 2016-2022 był dziennikarzem Eurogamera i jednym z najbardziej doświadczonych autorów w redakcji. Zmarł tragicznie 31 lipca 2022 roku.

Komentarze