Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Cyberpunk 2077 jest krótszy od Wiedźmina 3, bo wielu graczy nie ukończyło Dzikiego Gonu

Tłumaczy CD Projekt.
  • Fabułę Cyberpunk 2077 skrócono, bo gracze narzekali na długość Wiedźmina 3
  • W planach jednak szereg aktywności pobocznych

CD Projekt Red potwierdził, że główny wątek fabularny w Cyberpunk 2077 będzie krótszy niż w Wiedźminie 3. Okazuje się, że przyczyną jest fakt, że wiele osób nie ukończyło najnowszych przygód Geralta z Rivii.

W trakcie rozmowy, którą wyemitowano po wczorajszej prezentacji, starszy projektant zadań w polskim studiu - Patrick K. Miles - wyjaśnił, że duża część graczy narzekała, że podstawowa historia w Dzikim Gonie jest zbyt długa.

- Spoglądając na dane można zauważyć, że ogromna grupa osób dotarła daleko, ale nigdy do zakończenia. Chcemy, by wszyscy poznali całą opowieść, więc skróciliśmy główny wątek fabularny [w Cyberpunk 2077 - red.] - tłumaczy deweloper.

Miles twierdzi jednak, że miłośnicy przechodzenia gier na sto procent będą mieli co robić. W planach jest bowiem szereg aktywności pobocznych, choć podczas wywiadu projektant nie był w stanie przedstawić konkretnego czasu niezbędnego do wykonania wszystkich zadań.

Informacje z serwisu How Long To Beat wskazują, że ukończenie głównego wątku fabularnego z podstawowej wersji Wiedźmina 3 zajmuje około 51,5 godzin, a zrealizowanie wszystkich misji trwa mniej więcej 172 godziny.

Cyberpunk 2077 zadebiutuje 19 listopada.

O autorze

Awatar Piotr Bicki

Piotr Bicki

News Editor

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Komentarze

More News

Najnowsze artykuły