Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Uznany polski symulator za darmo w Epic Games Store

Operator numeru alarmowego.

W tym tygodniu w ramach promocji w sklepie Epic Games Store odbierzemy za darmo 911 Operator, a więc całkiem ciepło przyjęty symulator, w którym wcielamy się w operatora numeru alarmowego.

Zgodnie z przyjętym zwyczajem, grę odbierzemy bezpośrednio z odpowiedniej zakładki w sklepie EGS. Czas na pobranie jest ograniczony, akcja potrwa bowiem do przyszłego czwartku, czyli 21 września. Jednocześnie dowiedzieliśmy się, że w przyszłym tygodniu do oferty trafią przygodówki Out of Line oraz The Forest Quartet.

  • 911 Operator za darmo w Epic Games Store - przejdź

Za całkiem oryginalną produkcję odpowiada polskie studio Jutsu Games, które wcześniej słynęło głównie z wydawania tytułów na urządzenia mobilne. 911 Operator przełamało schemat i okazało się sporym sukcesem już podczas zbiórki na Kickstarterze. Gra trafiła ostatecznie na PC, konsole PS4, Xbox One i Switcha oraz urządzenia mobilne.

Jak już wcześniej wspomniano, mamy do czynienia z mieszanką strategii i symulatora, w którym wcielamy się w postać operatora numeru alarmowego. Naszym zadaniem jest nie tylko wysyłanie karetek czy radiowozów we wskazane miejsca, ale także prowadzenie rozmów i odrzucanie niepoważnych zgłoszeń.

Rozgrywka podzielona jest na dni, podczas których odbieramy telefony, ustalając szczegóły problemów i okoliczności zdarzeń. Grać możemy w trybie kariery z przygotowanym scenariuszem lub nieskończonym trybie dowolnym. Mimo pewnych uproszczeń w rozgrywce, tytuł zebrał wysokie oceny od użytkowników Steama. Niemal 90% z ponad 13 tysięcy recenzji uznano za pozytywne.

Tematy w tym artykule

Obserwuj, by otrzymywać szybkie powiadomienia na e-mail, gdy pojawią się nowe materiały na wybrane tematy.  Zarządzaj powiadomieniami.

O autorze
Awatar Nikodem Idziak

Nikodem Idziak

News Writer

Kolekcjonuje wszystko, co bezużyteczne - od platynowych trofeów, po butelki po winie. Zakochany w RPG-ach, ambiencie i twórczości Boba Rossa.

Komentarze