Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Trailer serialu „Pokemon Concierge” wygląda aż zbyt słodko

Jest też data premiery.

Serial „Pokemon Concierge” zadebiutuje 28 grudnia na platformie Netflix. Wyjątkowo słodko zapowiadająca się produkcja stawia na animację poklatkową.

Za prace odpowiada francuskie Dwarf Animation Studio, które w przeszłości pomagało między innymi przy „Monsters at Work” dla Disneya.

Wracając do „Pokemon Concierge”, poznamy historię Haru (głosu użycza Karen Fukuhara) i jej zaprzyjaźnionego Psyducka. Duet zaczyna pracę w Pokemon Resort. To specjalna placówka, do której słynne stworki wybierając się na urlop. Kluczem jest najwyraźniej rozszyfrowanie, co dany gatunek uznaje za wypoczynek.

„Mamy w Japonii grupę ekspertów, którzy z pasją wyszukują i opracowują oryginalne historie, które mogą ekscytować widzów na całym świecie” - komentuje Minyoung Kim, wiceprezes Netflixa do spraw treści na rynki azjatyckie. „Jesteśmy zaangażowani w adaptowanie ulubionych historii fanów oraz mangi w niezwykłe programy”.

„W tym tytule postanowiliśmy połączyć zupełnie nową fabułę, która rozszerza uniwersum Pokemon, z przełomową animacją poklatkową. Aby ożywić ten nowy świat, nawiązaliśmy współpracę z niesamowitym zespołem kreatywnym w Dwarf Studio” - dodaje.

Nie jesteś zalogowany!

Utwórz konto ReedPop, dołącz do naszej społeczności i uzyskaj dostęp do dodatkowych opcji!

Related topics
O autorze
Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie zajmuje się głównie wiadomościami i tłumaczeniami Digital Foundry.

Komentarze