Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Tobey Maguire chętnie wróciłby do roli Spider-Mana. „Uwielbiam te filmy”

Jasny sygnał dla Marvel Studios.

Tobey Maguire, który wcielał się w postać Spider-Mana w oryginalnej trylogii filmów w reżyserii Sama Raimiego, przyznał, że chętnie wróciłby do tej roli. Aktor jest otwarty na wszelkie propozycje.

- Uwielbiam te filmy i wszystkie inne serie - powiedział Maguire w rozmowie z samym Marvelem. - Gdyby twórcy zadzwonili do mnie teraz i spytali „Czy pojawisz się dziś wieczorem, żeby spędzić razem trochę czasu?” lub „Czy pojawisz się, aby nakręcić z nami film, przeczytać scenę lub po prostu zrobić coś w związku ze Spider-Manem?”, to bez namysłu odpowiedziałbym „tak!”. Dlaczego miałbym nie chcieć tego zrobić?

Przypomnijmy, że aktor po piętnastu latach ponownie przywdział kostium lubianego superbohatera za sprawą widowiska „Spider-Man: Bez drogi do domu”, którego premiera odbyła się w 2021 roku. Artysta opowiedział nieco o kulisach powrotu.

Co ciekawe, oprócz Maguire'a w „Spider-Man: Bez drogi do domu” pojawił się także Garfield

- Kiedy do mnie zadzwonili, to instynktownie odpowiedziałem „No w końcu!”. Od razu byłem otwarty na współpracę, ale czułem też stres. Zastanawiałem się, jak to będzie wyglądać i jak to na mnie wpłynie. Ekscytowała mnie jednak wizja, że będę pracować z utalentowanymi i kreatywnymi ludźmi - przyznał.

Tobey Maguire wcielał się w Człowieka-Pająka w latach 2002-2007. Później został zastąpiony przez Andrew Garfielda, który wystąpił w dwóch filmach z serii „Niesamowity Spider-Man”. Potem superbohater został na stałe wprowadzony do uniwersum MCU, a Kevin Feige - prezes Marvel Studios - mianował Toma Hollanda nowym Spider-Manem.

O autorze
Komentarze