Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

The Wild Eight - zimowy survival od 8 lutego na Steamie

W Early Access.

Deweloperzy ze studia Fntastic poinformowali, że The Wild Eight zadebiutuje na Steamie już 8 lutego, w programie Early Access dla wczesnych wersji gier.

Akcję obserwujemy z góry, w rzucie izometrycznym. Twórcy stawiają na proste kształty oprawy oraz pastelowe kolory, a celem jest przetrwanie na mroźnych pustkowiach Alaski.

Bezpieczne schronienie

Skąd te problem? Otóż rozbija się samolot transportujący bohaterów, wymuszając bardzo szybki kurs sztuki przetrwania w niesprzyjających warunkach.

Zadziałamy samotnie lub we współpracy z innymi osobami, maksymalnie ośmioma. Kluczowy tryb wieloosobowy będzie dostępny już w dniu debiutu w Early Access.

Jak przystało na gatunek, nie zabraknie rozwoju umiejętności, zbierania surowców i budowania schronienia. Ważna jest także fabuła: zagadka tajemniczych budowli oraz zmutowanych wilków.

W ramach aktualizacji twórcy planują wprowadzać odpowiednie zmiany w balansie rozgrywki, ale także dodawać kolejne zadanie poboczne i przedmioty do znalezienia.

Powstaje także bardziej zaawansowany system walki - ze strzelaniem, lepszy interfejs i mapa, a także wsparcie dla kolejnych języków oraz systemów operacyjnych Mac i Linux.

O autorze

Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Komentarze