Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Szef Rockstar chce połączyć wszystkie miasta GTA

Nie wyklucza kolejnych gier na urządzenia mobilne.

W wywiadzie udzielonym serwisowi Digital Trends, Leslie Benzies wspomniał o możliwości stworzenia świata, w którym znalazłoby się miejsce na miasta ze wszystkich części Grand Theft Auto.

- Oczywiście, że w odpowiednim momencie chcielibyśmy stworzyć jeden wielki świat, w którym gracze mogliby latać pomiędzy ulubionymi miejscami i eksplorować okolicę - mówił szef Rockstar North.

Akcja Chinatown Wars toczy się w Liberty City

Benzies odpowiadał też na pytania dotyczące wersji mobilnych GTA. Grand Theft Auto: Vice City 6 grudnia udostępniono w App Store. Czy firma planuje kolejne konwersje?

- Możliwości telefonów i urządzeń przenośnych rosną tak szybko, że trudno sobie wyobrazić, jakie gry będą wychodzić za dwa lata. Jeśli spojrzysz na Chinatown Wars, zauważysz, że Rockstar zawsze stara się wykorzystać wszystkie możliwości sprzętu, nie tylko moc obliczeniową - tłumaczył.

Chinatown Wars wydano w 2009 roku na Nintendo DS i PSP, a później także na iPhone i iPada. Produkcja korzystała z możliwości oferowanych przez urządzenia dotykowe. Najnowsza część serii - Grand Theft Auto V - ukaże się wiosną przyszłego roku, na X360 i PS3.

Tematy w tym artykule

Obserwuj, by otrzymywać szybkie powiadomienia na e-mail, gdy pojawią się nowe materiały na wybrane tematy.  Zarządzaj powiadomieniami.

O autorze
Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie zajmuje się głównie wiadomościami i tłumaczeniami Digital Foundry.

Komentarze