Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Starfield - granaty i miny: jak używać

Rzucanie i podkładanie ładunków wybuchowych.

W Starfield znajdziemy wiele rodzajów broni i uzbrojenia, jednak mało co daje taką satysfakcję jak wysadzenie wroga w powietrze. Na tej stronie dowiesz się, jak używać granatów i min.


Granaty i miny zdobędziemy na wiele sposobów. Najłatwiej jest po prostu kupić je w sklepie z bronią, ale często napotkamy je po prostu leżące w świecie gry, ukryte w kontenerach i szafkach, przy ciałach wrogów oraz w różnej maści sejfach. Po zdobyciu ładunku wybuchowego należy go wyekwpiować jak każdą inną broń - za pomocą menu ekwipunku lub skrótu szybkiego wyboru broni.

Po wyposażeniu się w granat lub minę, liczba dostępnych ładunków pojawi się tuż pod licznikiem amunicji - w prawym dolnym rogu ekranu.

Do rzucania granatów i podkładania min służy przycisk RB. Po jego naciśnięciu i przytrzymaniu ładunek jest gotowy do użycia. W przypadku granatów należy zwolnić przycisk, celując w miejsce, w które chcemy rzucić ładunek. W przypadku min, które wybuchają, dopiero gdy zbliży się do nich wróg - należy rzucić ładunek na podłogę lub inną powierzchnię, do której może zbliżyć się przeciwnik.

Spis treści: Starfield - Poradnik, Solucja

Tematy w tym artykule

Obserwuj, by otrzymywać szybkie powiadomienia na e-mail, gdy pojawią się nowe materiały na wybrane tematy.  Zarządzaj powiadomieniami.

O autorze
Awatar Marek Makuła

Marek Makuła

News & Content Writer

Marek to miłośnik modów, kawy i jezior. Jego serce bije w 32 bitach. Lubi grać bez minimapy i wspierać fanowskie projekty.

Komentarze