Skip to main content

Seth Rogen jako Donkey Kong w klipie z filmu „Mario Bros.”

Mario ma strój kota.

Nintendo i studio Illumination przygotowali nowy klip z nadchodzącego filmu „Mario Bros”. Materiał wideo pozwala po raz pierwszy usłyszeć Setha Rogena w roli Donkey Konga.

Słynny hydraulik zaczyna od poważnego pobicia, więc wybiera się najwyraźniej na poszukiwania znajdziek. W jednym z rozbitych bloków znajduje strój kota, co raczej rozbawia goryla. „Donkey Kong nie zdaje sobie sprawy, jak potężny jest Cat Suit” - komentuje jeden z użytkowników Twittera.

Latającą arenę pełną kibiców i wyzwań widzieliśmy już w poprzednich materiałach promocyjnych. Nowy teaser nosi tytuł „Smash”, co fani zaraz uznali za nawiązanie do słynnej serii Smash Bros.

Dzięki 30-sekundowemu klipowi słyszeliśmy już niemal wszystkie najważniejsze postacie. Tylko sam Mario nie powiedział jeszcze nic konkretnego, co może być pewnym zaskoczeniem, ponieważ obsadzenie Chrisa Pratta w roli głównej wywołało największe kontrowersje.

Jeszcze w październiku ubiegłego roku fani apelowali, by zaangażować Charlesa Martineta, który od lat wciela się w wąsatego hydraulika w grach wideo. „Aktorzy głosowi pracują przez dekady, pomagają sprzedawać miliardy w gadżetach, studia zarabiają miliony, a całe pokolenia widzów są szczęśliwe” - napisała wtedy Tara Strong, koleżanka po fachu. „Hollywoodu to nie obchodzi”.

„The Super Mario Bros. Movie” - jak brzmi pełny tytuł - zadebiutuje w Stanach Zjednoczonych w dniu 7 kwietnia.

Zobacz także