Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Reklama Cyberpunk 2077 na Times Square. CD Projekt Red zapłacił miliony dolarów?

V na billboardzie.
  • Na Times Square pojawiła się reklama Cyberpunk 2077
  • CD Projekt Red mógł za nią zapłacić nawet 4 miliony dolarów

Na forum Reddit udostępniono zdjęcie, które przedstawia reklamę Cyberpunk 2077 wyświetloną na nowojorskim Times Square. Bez wątpienia taka akcja marketingowa musiała sporo kosztować CD Projekt Red.

Użytkownicy twierdzą, że widoczny na zdjęciu billboard jest jednym z najdroższych na słynnym placu, a twórcy musieli zapłacić za reklamę od 1,5 do nawet 4 milionów dolarów za cztery tygodnie wyświetlania. Dokładne ceny nie są znane, bo zależą od sytuacji i zmieniają się z roku na rok.

Cyberpunk ad in times Square. It costs 2.5mln dollars to project an ad there for 4 weeks. from r/cyberpunkgame

Nie możemy oczywiście potwierdzić powyższych doniesień dotyczących kosztów reklamy, a jedynie uwierzyć użytkownikowi Reddita, który rzekomo zna szczegóły.

Forumowicze zauważają, że skoro CD Projekt Red wydało niemałą sumę na billboard, premiera tytułu zapewne nie zostanie ponownie opóźniona - na grafice widnieje data 10 grudnia.

O autorze

Awatar Przemysław Wańtuchowicz

Przemysław Wańtuchowicz

Deputy Editor

Przemek jest z-cą redaktora naczelnego, nadzoruje dział informacyjny oraz wspomaga kierowanie działem poradników. Jako dziecko marzył, by zawodowo rysować, żonglować lub grać na gitarze - dwie pierwsze czynności wychodzą mu całkiem nieźle.

Komentarze