Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Pułapka w GTA Online - gracz przebrany za NPC czeka na ofiary

Niebezpieczny kamerdyner.

Jeden z użytkowników GTA Online zastawił pułapkę na innych uczestników zabawy - przebrany za postać niezależną napada niespodziewających się niczego graczy.

Internauta LuxLie666 na forum Reddit opublikował nagranie, w którym przedstawił, jak zajął miejsce kamerdynera stojącego przed kasynem. Udając NPC-a, czekał na gości, których atakował z zaskoczenia.

so I spent an entire day pretending to be a casino valet from r/gtaonline

Użytkownik mógł zaskoczyć graczy, ponieważ wcześniej stał się niewidoczny dla pozostałych - korzystając ze specjalnej zdolności szefa organizacji przestępczej ukrył swój pseudonim, a także pozycję na radarze.

LuxLie666 eliminował innych uczestników zabawy na różne sposoby - wspomniane nagranie ukazuje, że używał nie tylko karabinów, ale również noży i kijów baseballowych. W kilku przypadkach nie oszczędził też pojazdów należących do gości.

To nie pierwszy raz, gdy mężczyzna sprzed kasyna jest bohaterem działań graczy. Jakiś czas temu użytkownicy nie dawali spokoju prawdziwemu kamerdynerowi, którego torturowano i zabijano na wiele sposobów.

O autorze

Awatar Piotr Bicki

Piotr Bicki

News Editor

Tytan pracy. Wybitny profesjonalista. Piotr Bicki w latach 2016-2022 był dziennikarzem Eurogamera i jednym z najbardziej doświadczonych autorów w redakcji. Zmarł tragicznie 31 lipca 2022 roku.

Komentarze