Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Project M i LLL ponownie imponują oprawą. Trailery prosto z Korei

Co w NCSoft piszczy.

Koreańska impreza G-Star 2023 była okazją dla studia NCSoft na zaprezentowanie nowych trailerów dwóch nachodzących projektów, które kryją się obecnie pod nazwami kodowymi M oraz LLL.

Ten drugi to zapowiedziany w ubiegłym roku, ogromny, otwarty świat, w którym równolegle współistnieją linie czasowe X-wiecznego Bizancjum i XXIII-wiecznej przyszłości. Praktycznie rzecz ujmując, mowa o sieciowej strzelance MMO z akcją w perspektywie trzeciej osoby.

Twórcy przygotowują 30 kilometrów kwadratowych postapokaliptycznego Seulu, a uniwersum połączy właśnie elementy odległej przeszłości i przyszłości. Premiera na PC w przyszłym roku, zapewne w formie gry-usługi, jak na projekt z Korei przystało.

Project M opisywaliśmy w przeszłości jako „koreańskie Heavy Rain”. To już tytuł przeznaczony dla pojedynczego gracza, w którym ważne będzie ciągłe podejmowanie wyborów oraz imponująca oprawa graficzna.

Szczegóły nadal są skąpe, lecz wydaje się, że główny bohater przemieszcza się pomiędzy różnymi wersjami symulowanej rzeczywistości, testując konsekwencje. Gra zmierza na konsole i nie ma jeszcze daty premiery - choć więcej detali mamy poznać już jutro, 17 listopada.

Nie jesteś zalogowany!

Utwórz konto ReedPop, dołącz do naszej społeczności i uzyskaj dostęp do dodatkowych opcji!

In this article
Follow a topic and we'll email you when we write an article about it.

Project LLL

Video Game

Project M

PS5

Related topics
O autorze
Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie zajmuje się głównie wiadomościami i tłumaczeniami Digital Foundry.

Komentarze