Skip to main content

Premiera „Deadpool 3” opóźniona. „Kapitan Ameryka 4” pojawi się za to wcześniej

Zmiany w kalendarzu Marvel Studios.

Marvel Studios wprowadza kolejne zmiany w swoim kalendarzu. Premiera „Deadpool 3” zostanie znacznie przesunięta w czasie. Skorzysta na tym z kolei „Captain America: Brave New World”, który wcześniej wkroczy do kin.

Trzecia część opowieści o Pyskatym Najemniku nie zadebiutuje na wielkim ekranie 3 maja 2024 roku. Jest to spowodowane wciąż trwającym strajkiem aktorów, który wstrzymał prace na planach. Nawet jeśli demonstracje zakończą się w ciągu najbliższych kilku tygodni, to i tak twórcy nie zdążą z dokończeniem dzieła do maja.

Pamiętajmy, że w „Deadpool 3” zobaczymy Wolverine'aZobacz na YouTube

Na bardziej zaawansowanym poziomie są z kolei prace nad „Captain America: Brave New World” - informuje Deadline. Istnieje więc duże prawdopodobieństwo, że z tego powodu nowa część przygód o członku grupy Avengers pojawi się wcześniej. Co ciekawe, pierwotna premiera widowiska miała się odbyć 3 maja, ale została przesunięta na 26 lipca. Aktualnie wytwórnia rzekomo ponownie myśli nad majem.

Podkreślmy, że nadal Marvel wraz z Disneyem nie ogłosili oficjalnych dat debiutów filmów „Deadpool 3” i „Kapitan Ameryka 4”. 20 grudnia 2024 roku ma natomiast wkroczyć do kin „Thunderbolts”. Ten termin jednak również wydaje się być niemożliwy do spełnienia.

Zobacz także