Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Polskie Agony: Lords of Hell pozwoli wcielić się we władcę piekieł

W przyszłym roku na Kickstarterze.

Agony: Lords of Hell to kolejny projekt studia Madmind, odpowiedzialnego za Agony i Succubus. Nowa produkcja nadal stawia na piekielne klimaty, lecz w nieco innej formule - otrzymujemy ekonomiczną strategię.

Gracze zajmą się budowaniem piekielnego imperium, jako Nimrod. Całość przypomina nieco współczesne spojrzenie na Dungeon Keeper, ale - jak się wydaje - z mniejszą porcją humoru.

Piekło zastajemy opuszczone, więc zadaniem naszego przywódcy będzie zaprowadzenie porządku w chaosie i zarządzanie efektywnie działającym podziemiem, w czym pomaga nasza demoniczna partnerka, Vydija.

Ta druga zajmie się prowadzeniem armii, służąc także jako potężna jednostka z własnymi umiejętnościami. Jako główną inspirację twórcy wymieniają Populous, inną klasyczną grę od Bullfrog Productions.

Poza budowaniem konstrukcji i rekrutowaniem armii zajmiemy się oczywiście podbijaniem nowych terenów oraz pozyskiwaniem kolejnych wyznawców dla prowadzonego jednocześnie kultu.

Agony: Lords of Hell zmierza na PC, lecz nie jest jeszcze pewne, czy w ogóle powstanie - w przyszłym roku odbędzie się zbiórka na Kickstarterze, decydująca o skali produkcji.

Tagi

O autorze

Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Komentarze