Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

[PLOTKA] Microsoft dokona dużej inwestycji, ale nie jest to przejęcie studia

Mocny tytuł w Game Pass?

Dwóch znanych dziennikarzy twierdzi, że Microsoft przygotowuje się do wydania dużej ilości środków. Nie jest jasne, co dokładnie kupuje amerykański koncern, ale podobno nie chodzi o przejęcie studia.

- Słyszałem, że Microsoft wydaje mnóstwo pieniędzy na coś, co nie jest przejęciem - powiedział Jeff Grubb z serwisu VentureBeat podczas podcastu GamesBeat Decides. - Ze sposobu, w który mnie o tym poinformowano, wynika, że to coś naprawdę dużego.

Słowa Grubba potwierdził Imran Khan z kanału Kinda Funny, zaznaczając, że słyszał to samo. Dziennikarze doszli do wniosku, że Microsoft mógł zapłacić za dołączenie dużej gry zewnętrznego studia do abonamentu Game Pass.

Nawet jeżeli to prawda, to Cyberpunk 2077 wydaje się wykluczony. W lipcu przedstawiciel CD Projekt Red poinformował, że studio nie ma w planach udostępnienia gry w ramach abonamentu.

Polub nas na Facebooku | Obserwuj na Twitterze

O autorze

Awatar Przemysław Wańtuchowicz

Przemysław Wańtuchowicz

Deputy Editor

Przemek jest z-cą redaktora naczelnego, nadzoruje dział informacyjny oraz wspomaga kierowanie działem poradników. Jako dziecko marzył, by zawodowo rysować, żonglować lub grać na gitarze - dwie pierwsze czynności wychodzą mu całkiem nieźle.

Komentarze