Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Platformowe Max: The Curse of Brotherhood zmierza na PS4

Cztery lata po Xbox One.

Platformowe Max: The Curse of Brotherhood od studia Press Play ukaże się także na PS4, po debiutach na PC, X360 i Xbox One w ostatnich latach.

Premiera nowej wersji jesienią. Nie podano jeszcze konkretnej daty.

Screen z wersji PC

Produkcja debiutowała w grudniu 2013 roku na Xbox One, a rok później wydano jeszcze konwersję PC oraz odsłonę na Xbox 360 z poprzedniej generacji konsol.

Za prace odpowiadało studio Press Play z Danii, zamknięte przez Microsoft w marcu ubiegłego roku. Prawa do produkcji przejął jednak nowy podmiot - Flashbulb Games - założony przez byłych pracowników firmy.

Tytuł stworzono w oprawie 2.5D. Wcielamy się w Maksa, który debiutował w 2010 roku w innej grze Press Play - Max & the Magic Marker. Bohater dysponuje zaczarowanym pisakiem, dzięki któremu może ożywiać rysowane obiekty.

Główny bohater - Max - wysyła swojego brata do tajemniczego wymiaru. Po zdaniu sobie sprawy z rozmiarów pomyłki samemu wskakuje do wywołanego portalu, by odnaleźć Feliksa. Na miejscu musi przebyć magiczny świat i pokonać złego lorda Mustacho oraz jego popleczników.

O autorze

Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Komentarze